V odlišné zemi

25. dubna 2011 v 8:37 | raptor |  příběhy
Nad pravěkým Egyptem začalo pršet. Vyhladovělý spinosaurus ulovil první kořist v tomto týdnu. Už se do ní chtěl pustit, když v tom se opodál ozval řev a z lesa vyběhl carcharodontosaurus
Spinosaurus na něj začal řvát a snažil se ho zastrašit. Carcharodontosaurus se stále přibližoval. Spinosaurus vyběhl a zaútočil na něj svými dlouhými drápy. V ten moment se mu charcharodontosaurus zakousl do krku. Spinosaurus z posledních sil zabodl své drápy do krku carcharodontosaurovi. Oba postupně pošli. Z podrostu opodál se vynořil mladý deltadromeus sužován hladem. Hltavě se pustil do carcharodontosaurova těla. Hned jak se nasytil, proběhlo kolem něj stádo ouranosaurů. Začal je pronásledovat. Doběhl k pobřeží. Jeho pozornost upoutalo však něco jiného než ouranosauři. Ke břehu se blížila vlna tsunami.
Po chvíli všechno n pobřeží spláchla do moře. Deltadromeus se snažil plavat, ale nakonec stratil vědomí. Probral se na pobřeží. Vyhladovělý zaútočil na prvního tvora, kterého uviděl. Byl to galimimus. Galimimus byl na deltadromea moc rychlý. Při jeho pronásledování se dostal na okraj jakési pouště. Vyhladovělý zaútočil na malé stádo protoceratopsů. Utekli. Jeden ale zakopl a deltadromeus toho využil. Protoceratops byl ale malý na to, aby deltadromea zasytil. Zleva se ozval strašný řev. Smečka velociraptorů právě napadla mladého tarbosaura. Vyskákali mu na bok a zachytili se svými drápy, takže pro tarbosaura bylo skoro nemožné je setřást. Nakonec spadl na zem mrtvý. Padal na ten bok, na kterém byli velociraptoři a zavalil je. Deltadromeus se rychle rozeběhl, aby se najedl dřív, než tu mrtvolu najde něco jiného. Po dlouhé době se zase nažral dosyta. Vtom uviděl, že ho pozoruje smečka veloiraptorů. Nedívali se na něj jako na kořist, ale jako na něco neznámého, co nikdy předtím neviděli. Deltadromeus toho využil a vyběhl na ně s řevem. Překvapivě, velociraptoři se místo útoku dali na ústup. Jejich vůdce zakopl a deltadromeus se k němu rozeběhl. Jeho čelisti se však sevřeli do prázdna, protože vůdce smečky se rychle postavil na nohy a utekl. Po několika dnech na novém území už mněl celkem rozlehlé teritorium a smečka Synotyranů ho přijala mezi sebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dinomaniak dinomaniak | 25. dubna 2011 v 19:31 | Reagovat

Je to skvělé

2 kryptoraptor kryptoraptor | Web | 25. dubna 2011 v 19:32 | Reagovat

Jsem rád, že se ti to líbí ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

zajímavé stránky:Fotografie zvířat a přírody - Naturfoto.cz