Prosinec 2012

Jednoduché módy do JPOG

22. prosince 2012 v 17:27 | raptor |  návody
Chcete něco udělat do JPOG, ale vkládat skiny do hry je pro vás moc těžké a nespokojíte se s pouhým kreslením skinů? Vám doporučuji vytváření nových zvuků. Modifikace zvuků je jedna z nejjednodušších modifikací JPOG. Co potřebujete:

JPOG
Nějaký program na úpravu zvuků.

Vyberte si dinosaura, kterému chcete předělat zvuk.
Následně přejděte do složky, kde máte nainstalované JPOG, jděte do složky data, pak do složky sound, pak do složky dino, a nakonec do složky, jejíž jnázev obsahuje zkratku názvu vybraného dinosaura.
Dostanete se do složky se zvuky. Vyberte si zvuk, který chcete předělat.
Vytvořte na libovolném místě v PC nový zvukový soubor a pojmenujte ho stejně jako vybraný zvuk.
Nyní do souboru vkládejte různé zvuky a různě je kombinujte, přehrávejte pozpátku a tak podobně, dokud nebudete spokojeni. Doporučuji, aby byl váš zvuk stejně dlouhý jako původní zvuk. Co se týče výběru zvuků, doporučuji tyto zvuky:zvuky současných zvířat v nižším nebo vyšším rejstříku nebo přehrávané pozpátku, zvuky z her, ve kterých se objevují dinosauři a pod. Jenom pro příklad:Můj první zvuk byl zvuk pro ceratosaura, který se skládal ze ržání koně pozpátku v nižším rejstříku, které bylo smíchané dohromady s vrčením Albertosaura z Trespasseru.
Když jste se zvukem spokojeni, přesuňte ho do složky, kde se nachází původní soubor, který chcete předělat a přepište jím původní soubor.

Můžete se inspirovat některými z mých prvních zvuků.
Takže, doufám, že to někomu pomohlo. Případně, kdybyste byli na svoje výtvory hodně pyšní, hoďte je na uložto, napište mi odkaz do komentářů a já je dám na zootycoonjpog.blog.cz

zajímavé stránky:Fotografie zvířat a přírody - Naturfoto.cz