Srpen 2013

Zápas

29. srpna 2013 v 20:05 | raptor |  moje tvorba
Takže, další obrázek, který jsem vytvořil.
Dva triceratopsové se chystají k zápasu mezi sebou.

Další raptor vynálezce

26. srpna 2013 v 19:44 | raptor |  komiksy
Napadl mne další komiks s raptorem vynálezcem. Snad se vám bude líbit. Co vím, možná se z raptora vynálezce vyklube celá série komiksů

Líbil se vám tento komiks?

Soutěž

26. srpna 2013 v 9:16 | raptor |  Soutěže
Jak se tak dívám, soutěž o jurském parku byla příliš těžká. Proto zde dávám soutěž novou.

Otázka zní: Na téma jaké série počítačových her s dinosaury je napsán tento text?

Plížil se podrostem. Moc dobře si uvědomoval, jaké rizika nese lov těchto zvířat. Viděl, jak ten netvor, T.Rex, zabil jeho nejlepšího přítele. Lovili tehdy oviraptory, krásné ale nebezpečné béžové dravce s hnědými nepravidelnými puntíky na těle a modrou hlavou. Zastihli jednoho v rokli, která se rozkládala na pobřeží jednoho z mnoha ostrovů. On a jeho přítel stáli navrchu na okraji rokle a oviraptor byl dole v pasti, protože stěny rokle byly příliš strmé a oviraptor po nich nemohl vylézt nahoru. Přítel našeho lovce vystřelil a pár střelami oviraptora skolil. Pak se ale ozval řev a zpoza stromů se vyřítil T.Rex, přilákaný zvukem střelby. Následně chytil lovcova přítele za nohy a začal jím třást. Švihnout doprava, doleva, třísknout o zem. Švihnout doprava, doleva, třísknout o zem. T.Rex stále dokola opakoval tu samou smrtící proceduru a vrčel jakoby do rytmu. Lovec už slyšel ty fámy o tom, že T.Rexe lze zabít pouze střelou do oka, ale nevěřil tomu. Ale tehdy na něj vystřílel celý zásobník, ale T.Rex si toho vůbec nevšímal a jen ho to více rozčílilo. Jen tak tak se lovci podařilo uniknout. A teď tu byl znovu, aby pomstil smrt svého přítele. A potom v dáli uviděl T.Rexe. Spustil dinosauří vábničku a ozval se T.Rexí řev. T.Rex se okamžitě otočil a začal větřit. "Teď, anebo nikdy!" řekl si lovec a střelil ho z dálky do oka. T.Rex strašně zařval a s tímto řevem z něj vyprchal i život. Bezvládné tělo se zhroutilo na zem.

Odpovědi posílejte na kryptoraptor@seznam.cz. Do předmětu napište "soutěž"

Také tam napište, co chcete na diplom a do komentářů napište, z jakého mailu mi to příjde.

Tvoření 2

19. srpna 2013 v 18:33 | raptor |  Dinosaur Creator
Takže, zaprvé se omlouvám za strašně dlouhou neaktivitu, měl jsem jiné zájmy. Teď se ale vracím.

Takže, druhé kolo dinosaur creatoru.

Každý komentující popíše část těla dinosaura podle své fantazie, tak to jde do té doby, než je dinosaurus zcela popsán, já ho nakreslím, pojmenuji a zveřejním.

první komentující popíše hlavu
druhý komentující popíše krk
třetí komentující popíše tělo
čtvrtý komentující popíše přední končetiny
pátý komentující popíše zadní končetiny
šestý komentuící popíše ocas
sedmý komentující popíše zbarvení

zajímavé stránky:Fotografie zvířat a přírody - Naturfoto.cz