Červen 2016

Titán

24. června 2016 v 19:54 | raptor |  komiksy
Po dlouhé době komiks, který má více než jen jeden panel.
Nejsem si jistý, jestli se mi povedl, každopádně mám dojem, že stojí za to, abych ho tu zveřejnil. Názory pište do komentářů.


Komiks je dost rozměrný, takže se asi zmenší. V případě, že by bylo něco nečitelné, klikněte na komiks, a budete přesměrováni na jeho verzi v plné velikosti.

Carnivores: Dinosaur Hunter Reborn

4. června 2016 v 12:53 | raptor |  hry s pravěkými zvířaty
Sérii her "Carnivores" alespoň někteří z vás určitě znají. Pro ty, kteří o ní možná slyší poprvé, však poskytnu zkráceně, oč v ní jde:
V daleké budoucnosti byla objevena planeta, na které se vyskytují dinosauři. Společnost DinoHunt sprostředkovává lov dinosaurů na této planetě. Hráč ovládá lovce, a postupným zabíjením různých dinosaurů získává body, se kterými lze pak odemknout další dinosaury.

Většina pozdějších her ze série se snažila o vzhled co nejbližší dřívějším dílům, ve kterých byli dinosauři vyobrazeni značně nerealisticky.

Carnivores: Dinosaur Hunter Reborn, nejnovější hra celé série, je však výjimkou: všichni dinosauři byli přepracováni, aby byli více realističtí, a totéž se stalo i prostředí samotnému.
Také místnost s trofejemi byla úplně předělána: místo čtvercovitého prostoru vyhloubeného v zemi uprostřed nějaké pustiny (pravděpodobně země), který se objevil snad ve všech předchozích dílech, jsou trofeje umístěny na plošině ohraničené zábradlím, která se vznáší nad oceánem planety s dinosaury. Hráč také může snadno měnit pozice jednotlivých trofejí.
Trofeje samotné se pohybují, a působí spíš jako hologramy nebo animatroniky než jako vycpaná zvířata.

Hra obsahuje méně dinosaurů než předchozí díly:
Stegosaurus
Ankylosaurus
Parasaurolophus
Ceratosaurus
Triceratops
Tyrannosaurus

Nevím, jestli tvůrci zachovali to, že T.Rex lze zabít pouze střelou do oka, což se vyskytovalo ve všech předchozích hrách s T.Rexem, protože jsem ještě nedosáhl dostatečného počtu bodů, abych mohl odemknout T.Rexe.


Abych to shrnul, Carnivores: Dinosaur Hunter Reborn je zcela jistě skvělým přírůstkem do série, a v případě, že máte podobné hry v oblibě, vás zabaví na dlouhou dobu.

zajímavé stránky:Fotografie zvířat a přírody - Naturfoto.cz